Zwroty Zwroty i reklamacje:

Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Klient może zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, nie podając przyczyny zwrotu. W takim wypadku, należy wcześniej skontaktować się z obsługą sklepu.
Przykładowy formularz zwrotu do pobrania: FORMULARZ ZWROTU

Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne, w oryginalnym opakowaniu wraz z wszystkimi elementami. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii, usunięciu zabezpieczeń lub zniszczeniu pudełka.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą bądź paragonem oraz krótkim opisem zwrotu a także numerem konta, na który dokonamy zwrotu odpowiedniej kwoty.
Księgarnia gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych.
Księgarnia nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej.
W przypadku zwrotu produktu z wadą wystarczy Twój telefon lub e-mail. Nie wymagamy wypełniania żadnych druków czy formularzy. Towar wadliwy wymieniamy na pełnowartościowe egzemplarze, a jeśli będzie to niemożliwe, Księgarnia zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w księgarni towary do wyboru. Koszty zwrotu produktu wadliwego poniesione przez Klienta będą zwrócone. Wymiany towaru na pozbawiony wad dokonamy w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki zawierającej zwracany towar wadliwy.


Towar należy odesłać na adres:

 

Mr. Book sp. z o.o.

58-506 Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 17

e-mail: ksiegarniamrbook@gmail.com

telefon: 696 460 415

 

opracowanie Prekursor